Preskočiť na obsah

,,Buďme hrdinkami svojho života …“

Zverejnené 21.3.2023.

Kategória

Žena jemná, nežná, no silná a nezastaviteľná … Preukážte jej úctu a uznajte, že je úžasná taká, aká je. Deň na to stvorený je predsa – deň všetkých žien.
Aj tohto roku na nás ,,ŽENY“ – zamestnankyne obce nezabudla tiež jedna z nás ,,ŽIEN“ – naša p. starostka. Je v tomto smere pozorná, nápaditá a tolerantná. Veď osláviť 8. marec, znamená pripomínať si potrebu rovnosti príležitostí žien a mužov a predstaviť si svet, v ktorom si žeby a dievčatá môžu byť isté, že na ich názoroch, hodnotách a snoch záleží. Vieme, že naša práca, snaha, úsmev, milý pohľad veľa znamená všade tam, kde zastávame svoju funkciu, poslanie. P. starostka je jednou z tých, ktorým záleží na nás, váži si našu prácu, je na nás hrdá a práve preto prichádza s milým hodnotným darčekom, ktorý si môže každá z nás podľa vlastného výberu vybrať v predajni DM drogerie markt.
Sme rady, že môžeme pracovať, vzdelávať sa, povedať svoj názor …. Aj keď to považujeme za samozrejmé, buďme pyšné na svoje práva, lebo trvalo dlho ich vybojovať.

P. starostka, ďakujeme a spoločne si prajeme: ,,Nech každej žene svet dnes patrí od New Yorku až po Tatry …. „

Vďačné ženy – zamestnankyne obce Lenartov