Preskočiť na obsah

Rôzne

Archív dokumentov uverejnených obcou Lenartov.

Nadpis

Zverejnené

Prílohy

Popis

Združenie miest a obcí Slovenska začína petičnú akciu, ktorej cieľom je vyhlásenie referenda za viac volebných obvodov pre parlamentné voľby. Na tomto linku dávame do pozornosti Tlačovú správu, Petičný hárok, Manuál k postupu pri zbere podpisov, Najčastejšie otázky a odpovede a tiež Informačné plagáty. 

Všetko TU: https://www.zmos.sk/peticia.html

Prílohy

Popis

Touto cestou Vás informujeme o schválení nových cestovných poriadkov prímestskej autobusovej dopravy platných od 12.12.2021. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke: https://po-kraj.sk/sk/samosprava/urad/odbor-dopravy/oznamy/
Taktiež dávame do pozornosti, že na základe rozhodnutia o skoršom začiatku zimných prázdnin, bude od 20.12.2021 prímestská autobusová doprava na území Prešovského samosprávneho kraja vedená ako počas dní školských prázdnin.

Prílohy

Popis

Boli zaznamenané emaily od bankových inštitúcií, v ktorých informujú, že aktualizujú svoj online bankový systém proti vírusom a online podvodníkom. Upozorňujú, že ak chcete zabrániť zrušeniu svojho účtu, musíte vykonať krok overenia inovácie. K prihláseniu je v emaily priložený link (odkaz), ktorý v žiadnom prípade neotvárajte (neklikajte) a nevyplňujte žiadne údaje. Vzhľadom ku skutočnosti, že takéto emaily sa môžu javiť ako dôveryhodné, je potrebné si všimnúť, z akej adresy bol email odoslaný. V prípade, ktorý uvádzame nižšie, bol email odoslaný z adresy info@maelstrom.top, čo nie je korektná adresa bankovej inštitúcie.